Burger_Zoo_Header
  1. Home
  2. > Knowledge Centre
Bedrijfsnieuws

Netcongestie? Geen probleem!

Centrica Business Solutions Nederland en 2G Energy AG organiseren op 24 september 2025 een bijzonder evenement in Burgers’ Zoo te Arnhem, waar ze diverse compacte energieoplossingen voor netcongestie zullen presenteren. Dit evenement, getiteld "Netcongestie: Geen probleem", biedt een unieke kans om kennis te maken met geavanceerde technologische combinaties van warmtekrachtkoppeling, warmtepompen en energieopslag.

Dit evenement biedt een unieke gelegenheid om meer te leren over innovatieve energieoplossingen en de toekomst van de energiemarkt in Nederland. Mis deze kans niet om deel te nemen aan een inspirerende dag vol kennisdeling en netwerkmogelijkheden. U kunt ons op 24 september samen met 2G Energy AG vinden in Burgers' Zoo,
Antoon van Hooffplein 1 te Arnhem. Zien we u daar? Registreer vandaag nog uw gratis ticket. 


 

Abonneer op onze nieuwsbrief

Meld u aan om onze driemaandelijkse nieuwsbrieven te ontvangen:

  • Updates over duurzaamheid en hernieuwbare energie
  • Inzichten in onze energieoplossingen en de bredere energiemarkt
  • Ons laatste nieuws, blogs, case studies en evenementen

Door een formulier in te vullen, gaat u akkoord met de verwerking van uw persoonsgegevens door Centrica Business Solutions zoals beschreven in het Privacybeleid. Centrica Business Solutions stuurt u regelmatig een nieuwsbrief en ander marketingmateriaal waarvan wij denken dat het voor u relevant is. U kunt zich hiervoor op elk moment afmelden.